FORİVİA

KARİYER PRİMLERİ

FORİVİA KARİYER BASAMAKLARI

DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY seviyesini koruyan temsilciler DİREKTÖR ünvanını almaktadır. O kariyer seviyesinde ilk önce 1000 TL unvan ücretiyle ödüllenmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 1000 TL prim alarak toplamda direktörlük ünvanında 4000 TL prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir.

ÜST DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY size bağlı direk % 22 olan( BİR) kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna ÜST DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 1500 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 1500 TL prim verilmekte toplamda üst direktörlük ünvanında 6000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir. Üst direktör temsilcilerimiz için lider ekibinin dışında diğer yan kollarından 4000 puan çıkarma şartı vardır

GÜMÜŞ DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY size bağlı direk % 22 olan (İKİ)kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna GÜMÜŞ DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 2000 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 2000 TL prim verilmekte toplamda gümüş direktörlük ünvanında 8000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir.Gümüş direktör temsilcilerimiz için lider ekibinin dışında diğer yan kollarından 4000 puan çıkarma şartı vardır

ALTIN DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY size bağlı direk % 22 olan (ÜÇ) kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna ALTIN DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 4000 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 3000 TL prim verilmekte toplamda Altın direktörlük ünvanında 13000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir.

ZÜMRÜT DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY size bağlı direk % 22 olan (DÖRT) kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna ZÜMRÜT DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 8000 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 4000 TL prim verilmekte toplamda Zümrüt direktörlük ünvanında 20000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir.

SAFİR DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY boyunca size bağlı direk % 22 olan (ALTI) kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna SAFİR DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 15000 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 5000 TL prim verilmekte toplamda Safir direktörlük ünvanında 30000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir.

PLATİN DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY boyunca size bağlı direk % 22 olan (SEKİZ) kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna PLATİN DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 25000 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 15000 TL prim verilmekte toplamda Platin direktörlük ünvanında 55000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir

ELMAS DİREKTÖR

Forivia kazanç sisteminde 12 ay boyunca seviye hesaplamalarında bir sene içerisinde ALTI AY boyunca size bağlı direk % 22 olan (ON) kolun seviyesini koruğunda o kişinin sponsoruna ELMAS DİREKTÖR ünvanı verilmektedir. O kariyer seviyesine ulaşan lidere ilk başta 35000 TL unvan ücretiyle ödüllendirilmektedir. Bunun yanında her ay korumak şartıyla 3 ay boyunca HER AY İÇİN 15000 TL prim verilmekte toplamda Elmas direktörlük ünvanında 80000 tl prim kazanılmaktadır. Bonuslar şirketimiz tarafından her kariyer seviyesinde bir defaya mahsus verilmektedir

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde sekiz yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.