FORİVİA

KAZANÇ PLANI

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

A) NASIL KAZANIYORUZ?

1) ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuz zaman ürünlerimizi % 35 ucuz alarak, kendinize geliş fiyatından almış olacaksınız

2) ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuzda ürünleri öncelikle kendiniz kullanıp ürünlerimizin kalitesini fark ederek çevremizdeki tanıdığımız insanlara tavsiye ederek onlarında kullanmasana aracı olup Onlara da bu ürünlerden satarsak % 35 kar elde etmiş oluyoruz.

Şirketimizin çalışma sisteminde kapı kapı dolaşıp tanımadığımız insanlara ürün satma Anlayışını tasvip etmeyip, tanıdığımız insanlara ürünleri tanıtarak satmayı uygun görmüştür.

3) ŞİRKETİMİZE Üye olduğunuzda bu şirketi tanıtıp, bu şirketin güzelliklerini anlatıp, onlarında Şirketimize üye olmasını sağlayıp ürün almasını sağladığınızda, % 3- % 22 arası prim Basamaklarının olduğu, maaş prim seviyelerine ulaşma hakkını elde edip, yüksek gelirler elde Etmeye hak kazanmanın ilk adımını atmış oluyoruz

4) Şirketimizde kariyer seviyelerine ulaştığınızda bir defaya mahsus süper bonus ödülleri araba kullanım hakkı ve tatil kazanma imkânı sunulmaktadır.

5) Şirketimiz verilen hedefleri yakaladığınızda ekstra bonuslar, hediyeler ve primler vererek üyelerimizi teşvik edici kampanyalar düzenlemektedir.

 

ŞİMDİ BU MADDELERİ SİZLERE SIRASIYLA AÇIKLAYALIM

 1. Birinci maddemiz çok açık olup şirkete üye olduğumuzda kendimize aldığımız ürünleri % 35 ucuz alarak bu imkândan faydalanmış oluyoruz
 2. İkinci maddemizde ay içerisinde ne kadar ürün satmışsak onun toplamı üzerinden % 35 ini hesaplayıp ne kadar kazandığımızı görebiliriz.( MESALA 100 TL lik ürün Satmışsak ay içerisinde onun % 35 ‘İ YANİ 35 TL ‘si bizim o ayki ürün kârımız olmaktadır
 3. Üçüncü madde en önemli madde olup eğer bu maddeyi çok iyi anlar isek şirketimizden çok güzel paralar kazanmaya adım atmış oluruz.Şimdi onu inceleyelim

PRİM TABLOSU

SEVİYE ADI

SEVİYE CİROLARI

PUAN DEĞERİ

YÜZDE ÜÇ

       280-839 TL

200

YÜZDE ALTI

       839–1677 TL

600

YÜZDE DOKUZ

       1677–3354 TL

1200

YÜZDE ON İKİ

        3354–5590 TL

2400

YÜZDE ONBEŞ

         5590–8125 TL

                 4000

YÜZDE ON SEKİZ

         8125–13975 TL

6500

YÜZDE YİRMİ İKİ

      13975 TL VE ÜZERİ

10000

 

Yukarda da tabloda görüldüğü gibi ay içerisinde çıkarmamız gerekeni ciroların Miktarlarını ve seviyelerde verilen isimler, seviye durumları bize gösterilmiştir Burada, ay içerisinde çıkarmış olduğumuz cirolara bakarak, şema üzerinde seviyemizin kaç Olduğunu görebiliriz

FORİVİADAN üyelerin almış oldukları ürün cirolarının hesaplanması, ayın birinde başlar ayın 30 unda yâda 31 ‘inde gece saat 12 ‘de sona erer

A-Her ayın başında, tüm üyelerimizin yapmış oldukları ürünlerin cirosu sıfırlanır. O ay için tekrar yeni bir ciro havuzu açılır ve sistem bu şekilde devam ederek şirketin ürün satma sirkülâsyonu sağlanmış olmaktadır.

B-Her ay seviyemizi korumak ve yeni seviyelere ulaşmak için üyelerimize düzenli ürün satışını Tavsiye etmek, bunun kendileri için çok önemli olduğunu belirtmek, üye yapmaları için Yol gösterici olmak şirketin tavsiye ettiği bir yöntemdir.

C-Seviyeleri korumak ve ulaşmak sadece sizin çabalarınız ve gayretlerinizle oluşmaktadır.

Şirketimiz vermiş olduğu bu prim sistemiyle gerçekten üyelere çok büyük kazançlar sağlama imkânı sunmuştur.

Bu sistem, üyelerimizin performansı noktasında büyük bir faktör olup, ürünlerin daha çok kişiyi ulaşmasına vesile olmasını amaçlamaktadır.

ŞİRKETİMİZ TİCARETTEKİ EN ŞEFFAF MODELİ BENİMSEYİP, ÜYELERİMİZİN MAAŞ PRİMLERİNİ Günü gününe güncelleyip, üyelerimiz kendileri için açılmış olan internet sayfalarından Maaş primlerini Takip etme olanaklarına sahip olup ve şirketle alakalı her türlü bilgiye çağın Getirdiği ve teknolojinin bize sunduğu olanaklarla hizmet olarak üyelere sunmaktadır.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde sekiz yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.