FORİVİA

MİSYONUMUZ

Kişilere, organizasyonlara ve çevreye karşı dürüst bir tutum ve saygı ve sevgi çerçevesinde olmak, her zaman kurumsal sorumluluğumuzun özünde yer almaktadır.Network marketing kazanç sistemi sayesinde inşa ettiğimiz ekonomik değeri ekibiyle paylaşmak ve FORIVIA markasını bir yaşam kültürü haline getirmek amacındayızÇevreye saygılı, öncü ve nitelikli ürünler ile insanların konfor ve rahatlığını arttırarak, yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Müşterilerin ve çalışanların tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak ve memnuniyetlerini artırmak Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmaktır.Mevcut ve yeni ürünleri ile faaliyet bölgelerinin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmaktır. Doğrudan satış sektöründeki gelişmelere katkı sunmaktır.Üretim, satış ve hizmet faaliyetlerini sürekli geliştirerek bu konuda çalışmalar ikame etmektir.Bu amaçları çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğu kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirerek yapmaktır.

Şirket olarak yapmış olduğumuz işin sorumluluğunu bilerek, Bu noktada bize güvenerek bu işi tercih eden ve bu işten para kazanmak isteyen temsilcilerin ümitlerini boşa çıkarmayarak onların beklentilerine azami derecede cevap vererek bu konuda üzerimize düşen görevi ikame etmektir. Üyelerimiz işimizi yaparken onlara bu konuda gereken desteği sağlamak bilinci içerisinde onlara şirketimizin gücünü hissettirebilmek gayesindeyiz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde sekiz yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.