ÜYE OL

ÜYE OL

                  

                     BUGÜN YAŞAMINIZDA YENİ BİR SAYFA AÇIYORSUNUZ!

Sitemizde anlatmış olduğumuz kazanç modelini ayrıntılı bir şekilde inceleyerek hayallerinizin gerçekleşmesi için bu tercihinizi yaparak çok önemli bir adım atıyorsunuz. Ayrıca ekonomik özgürlüğe yelken açmak adına vermiş olduğunuz bu karardan dolayı sizi kutluyorum Siz almış olduğunuz bu kararla FORİVİA’NIN büyük ailesine dahil olacak hem kazanmaya hem de kazandırmaya başlayacaksınız. Şirketimize üye işleminizi gerçekleştirmenizin akabinde sizinle irtibata geçirilerek bu konuda gerekli yardım sağlanacak, kafanıza takılan noktalar varsa bu konuda gerekli izahatlar tarafınıza yapılacaktır. Ayrıca işinizi büyütme noktasında yanınızda her zaman bir yardımcınızın olduğunu unutmayacaksınız. Biz sponsorunuz olarak sizin kazanmanız için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Biz FORİVİA ailesi olarak aramıza yeni dahil olan her arkadaşımızı bu işte liderliğe ulaşma noktasında bir aday görüyor, İşimizin güzelliklerini beraber yaşamayı, kazandığımızı birlikte paylaşmayı arzu ediyoruz. Siz yeter ki para kazanmak isteyin ve işimizi ciddi manada yapmayı düşünün. Biz hep sizin yanınızda bulunarak bu konuda destekçiniz olacağız.

Şimdi yapmanız gereken alt bölümdeki butonu tıklayarak firmanın sayfasındaki TEMSİLCİ BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK daha sonra Bu formda gerekli bilgileri doldurarak eğer sadece katalog istiyorsanız (SADECE KATALOG İSTİYORUM (4TL Kargo bedeli ödeyerek teslim alabilirsiniz) bölümünü işaretliyor veya sipariş vererek üyeliğinizi başlatma niyetiniz varsa (SİPARİŞİMİ KENDİM OLUŞTURMAK İSTİYORUM)bölümünü işaretlemeniz gerekmektedir. formun sol alt tarafındaki temsilciliğimi başlat butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Temsilci olduktan sonra şirket size temsilci numaranızı ve şifrenizi sms olarak cep telefonunuza gönderecektir.Mesaj geldiği zaman üyeliğin kabul edilmiş demektir.Temsilci numaranız ve şifreniz geldikten sonra www.forivia.com adresine gireceksiniz.Şirketin sitesine girdikten sonra şirketin ana sayfasının sağ üst tarafındaki TEMSİLCİ GİRİŞİ bölümüne tıklayarak önünüze çıkan penceredeki temsilci no ve şifre yazan bölümlere şirketin gönderdiği temsilci numarasını ve şifrenizi yazarak giriş yap butonu tıklayarak kişisel sayfanıza girip tüm işlemlerinizi oradan yapabilirisiniz.Üyeliğiniz size ve ekibimize hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz.

Not: Üyelik formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Katalog size ücretsiz gönderilecektir. Sadece size katalogu getiren kargo görevlisine kapıda 4 TL kargo ücreti vereceksiniz.

 

E-Bülten E-Bülten
 • Hakkımızda

  Ülkemizde sekiz yıldan bu yana doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren, güvenirliliği tescillenmiş ürün çeşidi açısından geniş yelpazeye sahip harika kazanç planıyla göz dolduran binlerce insanının üye olduğu yerli bir firmadır.

  Yandex.Metrica
 • Menü
 • Ürün Gruplarımız
 • İletişim
  • İş planını tanıttığımız firmamızı inceleyip bu konuda sitemiz üzerinden üye ol sayfasına girip temsilci olan ve lider ekibimize katılarak bizimle çalışmaya başlayan kişilere her zaman destekçileri olacağımızı ifade ediyor ve size hayallerinizin kapısını aralamanıza yardımcı oluyoruz.Şimdi üye ol kazan!
  • abdullahbay73@hotmail.com
©2017 - . Tüm Hakları Saklıdır.